Cem Bayileri İle Kıbrıs'ta Buluştu

Cem Bayileri İle Kıbrıs'ta Buluştu

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Cem Bialetti bayileri Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel&Casino’da bir araya gelerek büyük bir ailenin ferdi olmanın keyif ve gururunu yaşadı.

24–26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen toplantının açılış konuşmasında Cem Bialetti Genel Müdürü Stefano Cutrona, Türk mutfaklarının 60 yıldır vazgeçilmezi olan Cem markasının İtalyan Bialetti Grubuna katılmasıyla başlayan atılım faaliyetlerini ve bu atılımın başarılı sonuçlarını anlattı. Ardından 2013 yılı değerlendirmesinin ve 2014 yılı satış ve pazarlama planlarının paylaşıldığı toplantıda Cem Bialetti Ulusal Satış Müdürü Hakan San, Pazarlama Müdürü Işıl Gün, Teknik Servisler Müdürü Levent Acar ve Müşteri İlişkileri Müdürü Füsun Köktuna söz aldı.

Cem Bialetti, toplantı sırasında rakipler ile yapılan kalite test sonuçlarının yanı sıra, 2014 yılında pazara iddialı bir şekilde girecek yeni serilerini de gözlemleme fırsatı yakaladı.

Akşam gerçekleştirilen ödüllü gala yemeğinde yapılan çekilişler gecenin devamına renk katarken, katılımcılara da değerli sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sundu.